Víkendový report B-týmu 9.11.2023

KST Holice B - TJ Loko Pardubice A

Na čtvrteční předehrávku s Lokomotivou jsme nastoupili v plné polní a to se odrazilo na výsledku. Táborák s Renďou nedokázali na prvním stole dotáhnout koncovku pátého setu na naši stranu, naštěstí na dvojce Radim s Michalem utavili výhru 3:1 a stav utkání po čtyřhrách byl 1:1. Zápas se vyvíjel jasně v náš prospěch, jediná prohra v singlech nás potkala až za stavu 9:1 kdy Pytlík zdolal Reného. Následně Michal porazil Dočekala a dotáhl tak utkání k výhře 10:2.

(čtyřhry 1:1, body domácích: Puchmeltr Michal 2:0, Táborský Jiří 2:0, Koubek René 2:1, Svojanovský Radim 3:0, body hostů: Pytlík Jiří 1:2, Bělohlav Karel 0:3, Voženílek Martin 0:2, Kadleček Radomír 0:2)

KST Holice B - KST Linea Chrudim A

Čtyřhry tuto sezonu nejsou naší nejsilnější stránkou a v utkání s Lineou to bylo hodně znát. Zkušená dvojice Koubek a Táborský nestačila na dvojici Malinský a Šindelář. Naše druhá čtyřhra Socha – Puchmeltr podlehla v pátém setu dvojici Polach – Chlebeček. Po čtyřhrách jsme prohrávali 0:2. V singlech se projevila forma ze čtvrtečního zápasu s Lokomotivou a podařilo se nám otočit utkání ke zdárnému výsledku 10:2. Díky čtvrteční předehrávce nás nečekal odpolední zápas, takže všichni mohli s radostí na svatomartinský oběd domů.

(čtyřhry 0:2, body domácích: Socha Zdeněk 2:0, Koubek René 2:0, Táborský Jiří 3:0, Puchmeltr Michal 3:0, body hostů: Malinský Tomáš 0:3, Dočekal Tomáš 0:3, Šindelář Pavel 0:2, Polach Miroslav 0:2)

Sdílejete na sociálních sítích