US Steinerova Choceň B – Jiskra Holice B 10 – 6

2. kolo divizní soutěže nám na dopolední zápas přidělilo choceňské Béčko v sestavě Mikulecký,Slavík,Bezdíček,Krejsa. My jsme byli v sestavě bez jednobodového travičky, Mádlo, Socha, Švec a Pečus!

Zápas jsme začali výhrou v obou deblech a po čtyřhrách to bylo 0:2 z pohledu domácích.

Jenže po první čtyřce byl stav 4:2 :-(! Já jsem smolně prohrál s Mikuleckým  3:2, to samé na druhém stole Socha, také smolně 3:2 se Slavíkem, Pečus ráno neměl nohy a prohrál i s nejslabším hráčem domácích Krejsou 3:0, a Honza 3:1 s Bezdíčkem.

Druhá čtyřka byla o něco lepší, já jsem vyhrál nad Slavíkem 3:1 a Socha nad Krejsou 3:0, jenže honza opět smolně prohrál s Mikuleckým 3:2 a pečus lehce s Bezdíčkem 3:0! Stav 6:4.

Třetí čtyřku jsme také neodehráli špatně já porazil Krejsu 3:1, Sochič prohál s Bezdíčkem 3:0, Pečus opět lehce s Mikuleckým 3:0 a Honza si povodil Slavíka 3:1. Stav 8:6.

Poslední čtyřku jsem načal já proti Bezdíčkovi ale prohrál jsem 3:0 a bylo pozápase, následně prohrál Socha s Mikuleckým 3:0 a byl konec. Stav 10:6.

Zhodnotil bych to tak, že kdybych dodržel v pátek životosprávu a měli jsme trochu více šteští, tak jsme mohli urvat i nějaké body s tak silným soupeřem. Jinak na prasata jsme prohráli 96:23 :-)!

Sdílejete na sociálních sítích