Pondělí 15.04.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
Sokol Horní Jelení
14
4

TTC Znojmo – Holice A 6:10

Body domácích: Ondrovčák M. 2/3; Forman L. 2,5/4; Blcha R. 1/4; Bartoš M. 0,5/3
Body hostů: Souček M. 4,5/4; Zajíček M. 2,5/4; Jelínek M. 2/3; Koubek R. 1/3

Na toto dvojutkání by jediný cíl: jedna výhra = splněno!!!

Sraz v Pce na vlakovém nádraží a odjezd směr Znojmo.Koupili jsme lahvinku vínka, rozdali karty,začali zkoumat soupeře a tvořit sestavu.Zápas se Znojmem jsme věděli,že to bude těžký oříšek.V 15.08 hod.příjezd,ubytování a hrrrr na ně.

Čtyřhry opět stejný průběch.Martin S.,Míra Z. jasně přehráli Ondrovčáka s Blchou(posila ze Slovenska)3-1.Michal J.,Renda K. se trápili s dvojicí Forman,Bartoš.Stav 1:1.

A začly dvojky.Míra Z. v pětisetové bitvě o každý balónek přehrál Formana 3-2 a ihned zapoměl na předešlý zápas s Hradcem.Martin S.nastoupil proti Ondrovčákovi,který si ani snad nechtěl připustit,že by taky mohl prohrát.Prohrál po boji 3-1.Michal J. proti Bartošovi nebyla jen hra u stolu,ale také mimo stůl.Samé kecání,rejpání,to všechno obsahoval tento zápas.Na pohled pěkný zápas se štěstím pro  Michala.Vyhrál 3-2.Renda K.nevěděl o Blchovi vůbec nic,a proto asi také vyhrál 3-0.Stav 1:5.

Míra Z.si šel pinknout proti Ondrovčákovi,prohrál 3:1,ale výsledek neodpovídal průběhu utkání.Každý set končil na desátém míčku.Naše hvězda Martin S.vyškolil Bartoše,který musel na důkaz prohry zlomit dřevo (ani se mu nedivím).Nastal souboj levorukých hráčů a to Michal J.- Blcha.Michalova levka byla přenější (prý i s pravkou umí kouzlit).Výhra našeho borce 3-2.Zápas Renda K. s Formanem byl až překvapivě vyrovnaný,ale domácí borec vyhrál v pátém setu 11-9.Stav 3:7.

V obrat snad už nikdo nedoufal.Míra Z. si pohrál s Bartošem 3:1,Martin vybojoval hodně důležitý bod s Blchou (začíná se nám rozehrávat)3-2.Michal J. nenašel zbraň na Formana a prohrál poměrně lehce 3-0.Renda K. proti Ondrovčákovi si myslel,že se to dohraje samo.Ale prohra 3-1.Stav 5:9.

Rozehraný Blcha už asi pocítil svoji důležitost v družstvu a nedal ani malinkou šanci bodovat Mírovi Z.(3-0).Naše hvězda dnešního dne Martin S.v nejkrásnějším zápase dne přehrál Formana 3-2 a ukázal všem jasně,kdo je nejlepší.Stav 6:10.Pozor,kdyby Martin nevyhrál tak nevím,nevím.Michal v dalším zápase už prohrál s Odrovčákem a Renda K.měl nastoupit s Bartošem.

Chválím Martina bez kterého by jsme byli v těžké situaci,Míra i Michal bojovali a uhráli si své a Renda splnil to své.

Sdílejete na sociálních sítích