Pondělí 15.04.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
Sokol Horní Jelení
14
4

TTC Ústí A – Jiskra Holice B 9 – 9

V odpolední zápase jsme přijeli do Ústí a čekalo nás jejich Áčko v sestavě Procházka, Kantorek, Doležal, Kaplan. Naše sestava stejná jako ráno.

Čtyřhry tentokrát dopadly 1:1. Já se Sochou zatím držíme stoprocentní čtyřhru a porazily jsme i Kantorka s Procházkou 3:1, vedle prohráli Pečus s Honzou 3:1 s Kaplanem a Doležalem.

První čtyřka začala podle předpokladu já porazil Kaplana 3:0 a Sochič 3:0 Doležala. Honza vedl nad Procházko 2:1 ale nakonec prohrál 3:2 a Pečus se pořád hledal a Kantorek ho ubránil 3:1. Stav 3:3.

Druhá čtyřka nedopadla moc dobře, já vyhrál ve vlažném tempu s Doležalem 3:2, Sochič bohužel něměl opět štěstí a prohál s Procházkou 10 v „pátem“. Kantorek ubránil i Švece 3:1 a stále spící Pečus prohrál 3:1 s Kaplanem. Stav 6:4.

Třetí čtyřku jsme pokazil já prohrou s Procházkou 3:1, Sochič opět prohrál 3:2 s Kantorkem, vedl už  lehce 2:0 a najednou nic…  Ve hře nás udržel Honza, když doslova zesměšnil Kaplana, který byl s číňana úplně mimo (5,7,3) 3:0. Pak se probudil Pečus a v prvním bojovném výkonu přetlačil Doležala 3:2. Stav 8:6.

Poslední čtyřka začala mojí výhrou na Kantorkem 3:2, může to vypadat, že to bylo vyrovnané a celou dobu jsem to měl pod kontrolou, o čemž svedčí jednotlivé sety (-6, 3, 3 ,-7, 5). Bohužel to mohlo být ještě lepší ale Sochič neměl svůj den a lehce prohrál 3:0 s Kaplanem. Stav 9:7. Honza vykřesal naději, když opět profesorsky vyprovodil Doležala poměrem 3:1. Poslední zápas Procházka versus Pečus ( mimochodem Pečus se semnou vsadil o 20kč, že vyhraje :-)). První set vyhrál procházka na pěti, druhý ještě lépe na čtyřech( dvacka se blížila do mé peněženky). Jenže pak se stalo nemožné, Pečus prohrával ve třetím setu 9:3 a vyhrál ho 15:13. A nakonec čtvrtý a patý set vyhrál Pečus ve vyrovnaných koncovkách, takže otočil z 0:2 na 3:2. Konečný stav utkání 9:9.

Pozitivní  věc z tohoto víkendu je že Pečus se snad konečně probudil a že můžeme být vyrovnaným soupeřem všem týmům. Pokud ale pečus bude hrát jako poslední dva zápasy v Ústí, Sochič občas zajde na trénink a já budu před zápasem dodržovat životosprávu. Honza ten si ty své 2 bodíky udělá asi vždycky, teda doufejme…

Jinak nálada v týmu je dobrá až velmi dobrá, snad ještě budeme někdy moci povolat jednobodového Travičku a dát si vítězný doutníček. Snad se o to play-off ještě popereme!!!

Sdílejete na sociálních sítích