Pondělí 15.04.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
Sokol Horní Jelení
14
4

TTC Sokol Znojmo A – Jiskra Holice A 4:10 (23:32)

Jestliže jsme v sobotu očekávali výhru, v neděli jsme tušili velkou bitvu s tradičním rivalem ze Znojma. Oproti včerejšímu utkání jsme měli jedinou výhoud, a sice, že jsme znali hráče soupeře.
Znojmo nasadilo do hry Bartoše, Ondrovčáka, Formana a Jelínka. My jsme měli sestavu samozřejmě stejnou jako v sobotu a nechali jsme stejné i rozepsání na pozice.
I dnes se ukázalo, že klíčem k úspěchu mohou být obě čtyřhry. Tentokrát jsme však dokázali téměř nemožné! Michal s Martinem otočili stav zápasu z 0/2 na sety ve svůj prospěch proti dvojici Bartoš/Forman. Já s Mírou jsme také v pěti setech zdolali Jelínka s Ondrovčákem.
Včera to Martinovi vůbec nešlo, ale dnes to bylo za stolem úplně jiný hráč! Po úspěchu ve čtyřhře dokázal 3/0 přejet Ondrovčáka a tak ani tolik „nebolela“ Mírova prohra 1/3 s Formanem. Michal pak v souboji Jelínků 3/0 zvítězil nad Standou a opět jsme vedli o tři body. V poslendím zápase prvního kola však Bartoše předvedl velice trpělivou hru a porzail mne 3/1 na sety.
Potom však nastouúil na stůl rojetý válec Martin a porazil i nebezpečného Formana 3/1. Velmi cenný bod pak Míra získal výhrou 3/2 nad Jelínkem. Soupeře při utkání doslova zničil svojí chytrou hrou. Když potom Michal prohrával /2 na sety s Bartošem, ale dokázal otočit na 10:7 v pátém setu, ve vzduchu už visely body. Domácí hráč ale srovnal na 10:10 a na tahu byl Michal. Ten získal dva bodíky a pro nás i skvělý sedmý bod v celkovém počítání. Naději pro domácí vykřesal Ondrovčák jasnou výhrou 3/0 se mnou.
Na stůl šel ale Martina a Jelínkovi nedal šanci – 3/0. Míra pak na oblíbeného soupeře Bartoše vyrukoval s trpělivou hrou a zvítězil 3/1. Michal ve svém třetím zápase sice podlehl 0/3 Ondrovčákovi, ale já jsem dokázal vyhrát 3/1 nad Formanem, což znamenalo desátý bod pro naše družstvo.

Body domácí : Ondrovčák 2/3,5; Bartoš 1/3,5; Forman 1/3,5; jelínek 0/3,5;
Body hosté : Souček 3,5/3,5; Jelínek 2,5/3,5 Zajíček 2,5/3,5; Merta 1,5/3,5;

Včera se sice trápil, ale dnes předvedl vynikající výkon Martin a nenašel přemožitele. Po dvou bodech přidali i Míra s Michalem a zaslouží si taky velkou pochvalu. Důležité však bylo opět vítězství v obou čtyřhrách, kde jsme předvedli výjimečné výkony. Takže šest bodů je našich, v tabulce už máme započtenou i cennou remízu s Orlovou a posunuli jsme se tak na šesté místo!

Sdílejete na sociálních sítích