TJ Sokol Brušperk A – Jiskra Holice A 10:6 (37:24)

V sobotu se nám dařilo „herně“ a tak jsme se rozhodli ponechat stejnou setavu s jedinou změnou. Do čtyřhry jsem tentokrát nastoupil místo Míry já se Zdendou.

Domácí byli v klasické sestavě : Holáň Pavel (první hráč úspěšnosti soutěže), Velebil Lukáš, Bystřičan Josef a Mašálek Petr.

Nová dvojice (já a Zdenda) ukázala náznak dobrého výkonu jen v prvním setu proti Holáňovi s Velebilem a výsledkem tak byl jasná výhra domácí dvojice. Na druhém stole Martin s Michalem předvedli velký obrat v zápase a zvítězili 3/2 na sety. Stav byl tedy po čtyřhrách 1/1 a nemuseli jsme hned dotahovat.

Jendotlivé dvouhry ovšem nemá cenu moc popisovat, domácí je odehráli de facto ve dvou hráčích. Až neuvěřitelně může vypadat fakt, že Holáň s Velebilem získali pro Brušperk oba 4,5 bodu a jeden přidal Bystřičan nad Michalem.

Cesta tedy vedla přes zbylé dva hráče, jež jsme mohli (a asi i měli!) porazit všichni a získat tak 8 bodů pro nás. Bohužel Michalovi se hned v prnví dvouhře nedařilo a nikdo z nás nedokázal tento bod získat zpět výhrou nad Holáňem nebo Velebilem.

S těmito dvěma borci jsme však odehráli dobré zápasy : Holáň měl velkou práci se Zdendou (3/2) i se mnou (3/1) a Velebil utekl s Martinem doslova hrobníkovi z lopaty (3/2) a ani Michal mu nedal nic zadarmo byť by to nemusleo vypadat podle výsledku.

Dobrým výkonem se prezentoval Míra, jenž mě střídal po dvou singlech, když porazil Bystřičana 3/2. Po dvou zahřívacíh setech soupeře jasně přejel.

Výsledek vypadá možná jasněji než probíhal celý zápas, kde jsme stále byli ve hře. Bohužel nikdo z nás nenašel recept jak na Holáňe, který útočil s „trávou“ a občas od něho lítaly prapodivné rotace, tak na Velebila, který ukázal „celodvorcovou“ hru se silným forhendem a servisem.
Body domácí : Holáň 4,5/4,5; Velebil 4,5/4,5; Bystřičan 1/3,5; Maršálek 0/3,5
Body hosté : Souček 2,5/4,5; Jelínek 1,5/4,5; Zajíček 1/1; Mádlo 1/3,5

Sdílejete na sociálních sítích