TJ Jiskra Holice „A“ – SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE 10:6

Nedělní zápas nezačal vůbec dobře. Mádlo po víkendové noční brigádě usnul a přišel na zápas hraný od 10:00h v 9:58h. Naštěstí mohl Zaskočit Renďa Koubek, který tím týmu významně pomohl. Protože hrát ve třech nikdy není nic příjemného. Čtyřhry bohužel nakonec vůbec nevyšly. Renďa s Michalem prohráli po bitvě 2:3 a Jirka s Adamem nedotáhli vedení 2:0 a prohráli také 2:3.Pak přišly další prohry. Spící Mádlo prohrál s dobře hrajícím Škopkem 1:3, Bako nenašel recept na Nevřelu 0:3. A Táborský stejný problém (bez receptu na Slavíka 0:3. Vše odstartovala Výhra Holické dvojky( teď už teda asi jedničky ) Jelínka. Smázl totiž lehce Herouta 3:0. Stav 1:5. Pak se začal rodit neuvěřitelný obrat. Bako vyválčil výhru nad Škopkem 3:2, Táborák lehce porazil Nevřelu 3:0, stejně jako Jelen jako Jelen Slavíka 3:1. Probouzející se Mádlič, pak v důležitém utkání vydřel výhru 3:2 nad Heroutem a bylo srovnáno na 5:5!!! Pak už jen Táborák smolně v koncovkách prohrál se škopkem 1:3. Ostatní zápasy jsme dominovali. A dotáhli jsme tento úžasný obrat do vítězného konce 10:6.

Body:
Bako Adam 2/3
Táborský Jiří 1/3
Mádlo Zdenda 3/4
Jelínek Michal 4/4
Renďa 0/0,5

Závěrem bych chtěl všem poděkovat. Od Předsedy Rendy Koubka, rozhodčích Krejzy, Pečinky, Andrlíka, Koubka a Černíka. A všem hráčů, kteří se podíleli na této skvělé sezóně. Jmenovitě : Jelínek, Mádlo, Bako, Táborský, Zajíček, Svojanovský Radim, Socha, Koubek René. Kterou podle stisu zakončujeme na 5. místě. Ale snad dojde ještě k úpravě, protože podle všech statitistik máme se Zručí všechny bilance lepší. Ať už paté, nebo čtvrté místo. Ještě jednou všem díky.

Na všechny se těšíme tento pátek 15.4.2022 na velikonočním turnaji, kde bude probíhat také exhibice veteránů Pánský a Orlowski. Po Turnaji doufám všichni posedíme a úspěšnou sezónu zapijeme. Sportu zdar a pingpongu zvlášť.

Sdílejete na sociálních sítích