SUMA sumárum,aneb jak VÁLEC válcoval !!!

Zdravím všechny příznivce našeho malého míčku!

Je 14 dní po závěrečné oslavě postupu do 2.ligy,aproto  by slušelo nějaké zhodnocení celé naší sezóny,kterou jsme zakončili již zmiňovaným postupem.

Když jsem mrknul před sezónou na soupisky mužstev,tak jsem stanovil jediný cíl.Když kouknem na naše mladé borce (já už néé),kteří už měli zkušenosti z ligy,tak prostě musíme bojovat o postup.Také se to na 100% potvrdilo.Ukázalo se,že Hradec i Lomnice měly dobrý „mančaft“,aby nás mohli hodně potrápit.Což se také stalo!!!

Základní část:

Dvě prohry (HK,Rtyně),jedna remíza (Lomnice).

Prohra v HK byla „hrubé“ porušení životosprávy,protože jsme si mysleli,že to půjde samo.Bohužel,ale na druhou stranu to bylo dobré ponaučení pro příští zápasy.Co mě potěšilo,že po krátké přátelské diskuzi s M.Lebedou,ve které mě sdělil,že si myslí v postup jiného celku než Holice.Když nastoupí HK s Novotným,tak nemáme šanci,protože Péťa udělá pět bodů !!! A Lomnice se zkušeností Zajička,Kalenského a nějakého bodu Kuby rovněž !!! Bohužel,nebo bohudík mu tato předpověď nevyšla.

Prohra ve Rtýni byla taková odevzdanost,protože to byl poslední zápas v základní části,která už nic neřešila.Proto přístup byl nic moc.

Remíza s Lomnicí byla zasloužená,generálka na play off a vyzkoušení různých možností, které nám nakonec pomohli k postupu.

Hráč základní části: Miroslav Zajíček

Play off:

Hned na úvod s Hradcem,z kterého jsme měli „velké“ obavy,kde nakonec musel rozhodovat třetí zápas v Holicích.Soupeř posílen o Novotného,ale atmosféru play off mu dělala velké problémy.Krásný stolně tenisový zážitek,o které se zasloužily obě mužstva.

Finále s Lomnicí bylo zase něco jiného.Rozhodují maličkosti,postavit vhodnou sestavu, rozhodit soupeře,přivézt mladíka na střídavý start,diváci v hledišti (v Lomnici se to potvrdilo na 100% v podání místních rowdis) a další možnosti s tím související.Kluci ve finále bojovali,dřeli a tím jim chci moc poděkovat.

Hráč play off: Martin Souček

Diváci:

Nemám slov,protože bez nich by jsme si ani neškrtli !!! V Hradci nás přijelo podpořit 22  a do Lomnice 16 fandů !!! Super,kluci holky,díky moc.V Holicích se hrálo play off před bouřlivou atmosférou cca 60 lidí,ticho tam rozhodně nebylo,kolikrát jsem neslyšel míček či vlastního slova.Jelikož pinčes hraji 30 roků,můžu jenom potvrdit,že jsem nikdy nezažil takou atmosféru.Kdo tam nebyl,tak neuvěří,těžko se to dá popisovat.Někdy to pro ně bylo daleko horší sedět a tleskat,než hrát.Všichni jsme to ustáli.DÍKY MOC.

Rozhodčí:

Jako hlavní rozhodčí nám pískal převážně p.Miroslav Hladík.Co na něho říci?Myslím si,že si svoji pozici obhájil,ikdyž to s ním bylo pěkné „peklo“.Je to přísný rozhodčí,který má rád určitý řád a není si sním radno zahrávat,což jsme se všichni přesvědčili.Karty nám sázel jak brambory do řádku,ale na druhou stranu už nikdy nechci zažít „omáčku“ jako před třemi roky se Strážnicí o udržení.Pískal to jiný rozhodčí,ale po kartě ani památku.

Samotné zápasy u stolu pískali rozhodčí,kteří toho také měli do prdu!!! Pořád se soustředit, všechno hlídat – hodně náročné.

Všem rozhodčím u stolu či u stolku patří díky,protože oni to rozhodovali ve svém volném čase a zadarmo.

Kamera:

Člověk,který není ani moc vidět,ale jeho práce je mravenčí.Kameruje,fotí a doma hodiny a hodiny zpracovává,stříhá,vypaluje a dělá pro oddíl fotodokumentaci.Jmenuje se Olda Vohralík a celé áčko Ti moc a moc děkujem.

Předseda+místopředseda+tajemník:

Díky,že jste nám umožnili hrát 3.ligu na určité úrovni a držíme palce,aby 2.liga měla daleko větší prestiž pro budoucnost v oddíle,městě a u sponzorujích firem.

2.liga:

Kdyby toto všechno do sebe nezapadalo,tak máme úplné hov.. a můžem pinkat okres.

HOLICE VÁLEC !!!

Sdílejete na sociálních sítích