Sokol Znojmo – Holice A 10:2

Body domácích: Svoboda 3,5/3,5; Ondrovčák 2,5/3,5; Fábo 2,5/2,5; Jelínek 1,5/2,5
Body hostů: Jelínek 2/3,5; Mádlo 0/3,5; Koubek 0/2,5; Merta 0/2; Socha 0/0,5

Přijeli jsme do Znojma na náš první moravský dvojzápas, naším cílem bylo urvat výhru alespoň v jednom z utkání, což nakonec nevyšlo. Jeli jsme v pěti s tím, že v prvním utkání bude hrát Matouš a ve druhém Zdenek (Socha).
První utkání jsme zahájili smolně, když byl po čtyřhrách stav 2:0 pro domácí. Čtyřhry jsme prohráli tak trošku smolně, hlavně Michal a Renďa na soupeře měli.
Teď k jednotlivým hráčům z mého úhlu pohledu:

Michal Jelínek:
Hrál nejlíp z týmu a nedal na sobě znát nervozitu. Jeho dva body nás zachránili od potupné porážky…

Zdenda Mádlo:
Zdenda měl antibiotika a to se na jeho hře promítlo. Ruku měl jako vždy vynikající, ovšem horší už to bylo s pohybem, který mu zoufale chyběl. Neuhrál ani bod, i když s Jelínkem hrál na pět setů a vítězství měl na dosah.

René Koubek:
Renďa si před utkáním nepřál do prvního kola Svobodu, ale jak to tak bývá, hrál s ním. Podle mě hrál asi až moc odevzdaně. V druhém kole prohrál po vyrovnaném boji s Fábem, zase mu chybělo trochu toho štěstíčka.

Merta Matouš:
Je těžké hodnotit sám sebe, ale prohrát tři zápasy v pěti setech už asi o něčem svědčí. Nebylo to ani tak o smůle, jako o tom, že se soupeři vždy se zrádným potahem srovnali a já jsem vytvořil až mnoho nevynucených chyb z forhendu.

Socha Zdeněk:
Hrál jenom čtyřhru, ve které naši prohráli 0:3. Těžko hodnotit, jak by hrál v singlech.

Zdrcující debakl nás přiměl k tomu, abychom se pořádně koncentrovali na další zápas. Prohru jsme zapili místním pivem Hostan a šli spát.

Sdílejete na sociálních sítích