V sobotu to vypukne opět nanovo!

Letní přestávka je za námi a již v sobotu nám začíná nová sezóna.
A jaká bude? Těžko říct, nikdo to v podstatě neví. Jsme v nové soutěži a většina mančaftů je pro nás naprosto neznámá. Čeká nás letos velké cestování směrem na východ republiky, protože jsme byli zařazeni společně s Libercem do moravské skupiny 2. ligy.
Postupně se střetneme s těmito týmy:

SKST Liberec B
Koral Tišnov A
MS Brno B
Omya Jeseník A
Sokol Brušperk A
Baník Havířov C
Siko Orlová A
ČSAD Hodonín B
Sokol Znojmo A
KST Zlín B
KST Vsetín A

Cíl je pro nás jasný: záchrana a sbírání zkušeností.

A co se v Holicích událo nového během letní přestávky?

Přestoupil k nám z Tesly Pardubice Jakub Merta. Minulý ročník nastupoval a byl tahounem družstva Ústí nad Orlicí ve 3. lize skupiny D. Měl velkou zásluhu na tom, že se Ústí nakonec podařilo 3. ligu zachránit. Doufejme, že se mu u nás bude líbit a dařit :)

Příchod Kuby znamenal posun Rendi a Zdendy směrem dolů – do divizního Béčka, kde se pokusí poprat o 3. ligu. Samozřejmě ale oba budou (jsou) připraveni i pro potřeby A-týmu.
Sezóna Áčku vlastně začala již minulý týden, kdy jsme sehráli první utkání Českého Poháru na stolech divizníhoSokola Chrudim. V sestavě já (střídán Kubou po 1. zápase), Jelen a Martin jsme zvítězili 8:2.
V dalším kole, které sehrajeme pravděpodobně již tuto neděli budeme zajíždět do Zruče nad Sázavou, která hraje Krajský přebor (ale s velkými ambicemi). V případě výhry by k nám nejspíše přijelo prvoligové družstvo MS Brno A.

Na závěr přikládám pár fotek z focení A-týmu. Tímto ještě jednou děkujeme Martině Götzové, že to s námi vydržela :)
V sobotu se na Vás všechny těšíme,

HOLICE VÁLEC!

Sdílejete na sociálních sítích