OP Prostějov A – Jiskra Holice A 6 – 10

Noc jsme přečkali v pěkném motorestu v Oseku nad Bečvou. Životospráva byla dodržena, takže vše bylo v pořádku před asi nejdůležitějším zápasem sezóny.

Hned ze začátku jsme se dozvěděli, že Zlín v sobotním utkání podlehl doma Jeseníku, což pro nás znamenalo, že nám stačí i remíza, abychom se definitivně zachránili. V samotném zápase nám samozřejmě opět nevyšla ani jedna čtyřhra, takže jsme rychle prohrávali. V druhém zápase, kdy se utkal Kuba s Vejmolou, se pravděpodobně rozhodlo o celém utkání. Vejmola se pravděpodobně při jedné smeči zranil, Kubovi vzdal a následně se nechal vystřídat. Body pro domácí tak připisoval převážně jen zkušený Stuchlý. Jestli si dobře vzpomínám, tak rozhodující zlom nastal za stavu 6:6, kdy jsme domácí odskočili a celé to korunoval Martin jeho výhrou nad Stuchlým.

Martin se pravděpodobně dobře vyspal, dělal pěkné 4 body. Kuba přidal 3, já 2 a Jelen 1.

Výhra nás tedy pro tento rok zachraňuje. Na shrnutí sezóny je ještě čas, ale každopádně jsme si to sami pěkně zavařili. Mohlo být jasno daleko dřív.

Za celé áčko děkuju za vydatnou podporu Šárce a Fandovi. Především Fanda ničil soupeře, i když nehrál :-)

 

Za 14 dní k nám přijede největší favorit na postup do 1. ligy Orlová a tým, který se pohybuje na hranici play-off Jeseník. Je to poslední letošní dvojzápas, proto doražte!

Holice Válec!

Sdílejete na sociálních sítích