Moravská Slavia Brno B – Jiskra Holice A 10 – 8

V neděli jsme zajížděli na stoly našeho pravděpodobně nejčastějšího soupeře posledních let, Brna. Sestava si nijak od sobotního zápasu nezměnila, zvýšilo se jen naše odhodlání urvat taky konečně nějaký ten bodík. Naše sestava se neměnila, domácí vyslali do boje tradičně Lučka, Fába,  Svobodu, ke kterým se tentokrát připojil mladý Bíza (a střídající Flíbor).

Tomu ale opět nenasvědčoval začátek. Obě čtyřhry znovu vyzněly jednoznačně pro domácí. Dá se říct, že celý zápas měl podobný průběh jako ten v Blansku. Jediná změna nastala, když jsme prohrávali již 8:4, že jsme se zmohli ještě na odpor.  Dokázali jsme totiž stav vyrovnat na 8:8 – Kuba porazil Lučka, Jelen Flíbora, Martin ve výborném zápase Fába a já Lučka. Začali jsme si věřit, že bychom mohli alespoň tu remízu vybojovat. Bohužel se tak nestalo, Jelen lehce 3:0 podlehl Bízovi a Kuba nestačil 3:1 na Flíbora, který mu tak oplatil porážku z první poloviny, kdy také oba končili za stavu 9:8.

V tabulce jsme se propadli na 7. místo a čím dál tím víc se blížím sestupovým vodám. V příštím zápase s Hradcem a Prahou musíme zabrat, abychom se opět posunuli výše. Dlouhodobě se nám ale nedaří čtyřhry, musíme s nimi něco vymyslet. Prohrávat v každém zápase 2:0 není zrovna fajn.

Body Brna: Fábo Ján 3,5/4,5; Lučko Martin 2,5/4,5; Bíza Petr 2,5/4,5; Flíbor Zbyněk 1/2; Svoboda Jan 0,5/2,5

Body Holic: Souček Martin 3/4,5; Zajíček Miroslav 3/4,5; Merta Jakub 1/4,5; Jelínek Michal 1/4,5

Sdílejete na sociálních sítích