Loko Pce „A“ – Holice „A“ 10 : 7, Litomyšl „A“ – Holice „A“ 10 : 3

Derby v Pardubicích – šlo o to, zda si domácí pojistí účast pro sezonu příští či zda hosté posilní své naděje. Utkání bylo ještě vyrovnanější, než se čekalo či než by napovídal výsledek – remíza by nakonec nikoho nemohla moc překvapit.

Kdy „se lámal chleba“ :

1) prohráli jsme obě čtyřhry, když v té druhé jedno možná rozhodující „prasátko“ viděli všichni hráči hostů, žádný z hráčů domácích … a ani rozhodčí.

2) Jelínek sice vyhrál po krásných výměnách všechny své singly, ale dobře rozjetý Mádlo byl nakonec poměrně nečekaně přibržděn Bělohlavem, když prohrál 2 sety zasebou po velkých náskocích …

3) další 3 hráči Holic pak udělali dohromady 1 bod – a to bylo žalostně málo : Socha se po dobré hře bál zvítězit a nerozehraný Hladík jej v poslední serii ani nenahradil. Koubek by možná v případě naděje na remízu v posledním utkání zabojoval více, ale už pak neměl o co bojovat …

Lokomotiva byla vyrovnanějším týmem a takový tým většinou vítězí.

Gratulujeme.

Body : Jelínek 4,0/4,5  Mádlo 2,0/4,5  Koubek 1,0/4,5   Socha  0,0/3,5   Hladík  0,0/1,0

————————————————————————————————————

Do Litomyšle odjelo naše mužstvo zklamané ze soboty a podalo jako celek zřejmě nejhorší výkon sezony. Vítězství jen deblu Mádlo-Merta a v singlech Jelínek a Koubek.

Možná nám herně Litomyšl nevyhovuje, možná …. ale to jsou spekulace.

Prostě v tomto utkání nebylo ani chvilku pochyb o tom, kdo vyhraje  ….

Sezona však nekončí a zdá se, že o podstatných věcech je rozhodnuto – tak si aspoň ještě zahrajeme  :-)

Sdílejete na sociálních sítích