KST Zlín „B“ – Jiskra Holice „A“ 7 – 10

Po sobotním zápase jsme se přesunuli do Vizovic, kde jsme byli ubytovaní. Po loňské zkušenosti nebyl důvod se nevracet. Večer jsme oslavili moje nedávné narozeniny. Více netřeba psát:-)

S nedělním soupeřem jsme se utkali již v loňské sezóně, takže jsme věděli, že proti nám bude opět stát mládí (ano, my už jsme staří). Sestava domácích: Liška, Dorňák, Smoček a Prokeš.

Zamíchali jsme se čtyřhrami a nasadili dvojice já – Zdenda a Jelen – Kuba. Neskutečné, ale podařilo se nám vyhrát oba naše zápasy! Pomohli nám ale domácí, protože bylo vidět, že to není jejich oblíbená disciplína. Stav 0:2.

Začátek zápasu měl přesně opačný průběh než předchozí den. V prvním utkání jsem porazil 3:0 Lišku, Jelen 3:1 Dorňáka, Kuba vydřel výhru 3:1 nad Smočkem. Jediný Zdenda prohrál svůj úvodní zápas s Prokešem 3:1. Stav 1:5.

Druhá runda už nebyla tak vydařená, protože se podařilo připsat bod na naší stranu jen mně, když jsem porazil 3:0 Dorňáka. Následovala prohra Jelena se Smočkem 3:1, Kuby s Prokešem 3:1 a Zdendy s Liškou 3:1. Stav 4:6.

Zápas se nám začal vyrovnávat a nic nebylo rozhodnuto. Mně se podařilo opět vyhrát, tentokrát 3:1 se Smočkem. Jelen vydřel další bod proti Prokešovi, kterého porazil skvěle 3:2. Kuba se Zdendou, ale 3:2 své zápasy prohráli (Kuba s Liškou, Zdenda s Dorňákem). Stav 6:8.

Dostali jsme se do závěru a výhoda byla na naší straně. Já se štěstím porazil v 5 setech Prokeše. Jelen sice nestačil 3:1 na Lišku, ale náš DESÁTÝ bod přidal Kuba, když porazil Dorňáka! Zdendova prohra 3:1 se Smočkem se již nepočítala. Konečný stav 7:10!

Body domácí:

Prokeš 2/4,5; Liška 3/4,5; Smoček 1/3,5; Dorňák 1/4,5

Body hosté:

Zajíček 4,5/4,5; Jelínek 2,5/4,5; Merta 2,5/4,5; Mádlo 0,5/3,5

Dá se říct, že jsme rozhodli na začátku, kde jsme domácím odskočili. Poté se utkání vyrovnalo a domácí se snažili o vyrovnání. Nakonec jsme byli i trochu šťastnější, protože ke konci zápasu bylo k vidění pár pětisetových zápasů. Musím pochválit sebe, protože se mi povedlo poprvé v této soutěži vyhrát vše. Kuba měl dnes opět několik neskutečných výměn, kde jsme nikdo nechápal, jak to tam na ten stůl může dostat. Jelen se ještě trochu hledá, ale je to lepší! Zdenda se ještě nenašel.

Touto výhrou jsme se odrazili ode dna tabulky, nyní nám patří 9. pozice. V sobotu 29.10. od 14:00 se utkáme s Blanskem, o den později od 10:00 s Brnem. Očekávám vyrovnaná utkání, které bychom chtěli vyhrát. Tímto vás všechny zvu do naší herny !

Holice Válec !

Sdílejete na sociálních sítích