pohary

Krajské přebory 2009

Krajské přebory se letos konaly v Litomyšli,Holice tentokrát reprezentovalo 6 borců a jedna slečna,která je už skoro naše……….nezvykle početná výprava!!!

dvouhra:

  1. Jelínek Michal
  2. Souček Martin
  3. Šindelář Pavel,Mikulecký Jan

5-8. Mádlo Zdeněk(prohrál se Šindelářem 3-2), 9-16. Koubek René(prohrál 3-2 s Čopianem), 17-32. Zajíček Miroslav (prohrál 3-2 s Táborským), Pečinka Lukaš nepostoupil ze skupiny.

Jelínek se Součkem si zaslouženě zahráli finále,přehrávali soupeře bez větších potíží a právem si zahráli o zlato,štěstíčko se usmálo na Michala.Mádlo nehrál ažtak nejhůř,ale proti  Šindelářovi se mu vůbec nedařilo.Koubek hrál v poslední době nejlepší pinčes,ale zkušenost soupeře se v pátém setu projevila.Zajíčekdlouho nehrál,zatím se hledá a ještě los mu nebyl nakloněn.Pečinka sbírá zkušenosti,poprvé na přeborech,nebylo to tak nejhůře.

čtyhra:

  1. Souček-Jelínek
  2. Mikulecký-Táborský
  3. Špinar-Křepelka,Šindelář-Rohlík

5-8. Koubek-Mádlo (prohráli 3-2 s dvojicí Mikulecký-Táborský,nevyužili dva mečboly), 5-8. Zajíček-Merta M. (prohráli 3-1 s dvojicí  Šindelář-Rohlík,soupeř byl sehranější, 9-16. Pečinka-Dočekal udělali dobrý dojem,jakožto starší žáci vyřadili nasazenou dvojku Nastoupil-Merta J. 3-1.

mix:

  1. Jiráňová-Koubek
  2. Budínská-Souček
  3. Syrová-Jelínek

Bez komentáře ……………………………ikdyž vítěz je překvapující,ale zasloužený!!!

Holice válec !!!

Sdílejete na sociálních sítích