Pondělí 15.04.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
Sokol Horní Jelení
14
4

Jiskra Holice A – Sokol Hradec Králové 6:10

Body domácích: Zajíček M.2,5/4; Souček M.1,5/4; Jelínek M.1/3; Koubek R.1/3
Body hostů: Pozník D.4,5/4; Šlapák M.4/4; Tuček T.1,5/3; Čepelka J.0/2; Jakubec J.0/1

Dnešní duel splňoval to,co se od něho očekávalo.Drama,bojovnost,vůle po vítězství.
Nebudu rozebírat jednotlivé zápasy,ale celkové shrnutí udělám.
Domácí tým je určitě zklamán z celkového výsledku.Hlavní příčinu prohry vidím ve dvou bodech.Čtyřhra Jelínek, Koubek Už vyhraný zápas se proměnil po nervy drásajícím průběhu v náš neprospěch. Hráč Jelínek M.nesplnil to, co se od něj očekávalo.
Svým výkonem si zaslouží pochvalu hráč M.Zajíček, ke kterému nemám co dodat. Super!!!
M.Souček hrál též dobré zápasy, ale opět jako v poháru ho zlobí koncovka. Myslím, že jeho chvíle určitě přijde a svoji buldočí povahou ještě udělá vítr ve 3.lize.
M.Jelínek střídal dobré i špatné minutovky. Hráč, který by měl táhnout mužstvo mě trochu zklamal. Jak ho už trochu znám, tak s přibývajícími zápasy jeho nervozita klesne a určitě se stane tahounem mužstva.
R.Koubek odvedl svůj standart, body odpovídají průběhu.
U hráčů soupeře chválím M.Šlapáka, který hrál co potřeboval a někdy mu pomohlo také to štěstíčko.
Hlavním strůjcem vítězství Sokola byl D.Pozník. Hráč, který svým vystupováním při hře není zrovna nakloněn naším představám, ale bodově určitě patří k pilířům Sokola.Určitě překvapil!
T.Tuček své zkušenosti z let minulých plně využil.Čtvrtý hráč bude asi bolest současného kádru.

Na závěr chci poděkovat všem, kteří se účastnili tohoto boje a přispěli k dobré atmosféře utkání. Rozhodčímu, který řídil boj bez problému, maminkám i tatínkům, přítelkyním i milenkám, důchodcům i amatérům stolního tenisu. Dík patří i všem pardubičákům, kteří vážili cestu podívat se na toto utkání.
Sokolu HK přeji další bojovný skalp i u jiných mužstev než jenom Holice. Trenér M.Lebeda si svoje ovečky v Holicích připravil na výbornou.
Na konec mě jenom zaráží neúčast některých členů oddílu, zase to odskákali pořád ti samí. O žácích ani nemluvě! Pouze žák Frolík se dostavil, což je žalostně málo!!!

Sdílejete na sociálních sítích