Jiskra Holice C – Skuteč B 10 : 2

Naše nasazení hráčů k úvodním utkáním jsme maličko zpřeházeli tak, aby nám to vyhovovalo. Po nahlášení soupeře jsme ale zjistili, že „vše je tak, jak jsme nechtěli“ – ani čtyřhry ani dvojhry – až na jednu vyjímku – chtěli jsme, aby Tom zahajoval prvním deblem s Ceralem, nad nímž na podzim nečekaně vyhrál ve Skutči
Také dnes Tom bojoval „jako lev“ a bylo zřejmé, že mu hra soupeře sedí. Prohrál sice úvodní 2 sety v koncovkách ( cca -13, -12) a Ceral měl dokonce ve 3.setu jeden mečbol, ale Tom to celé otočil a získal bod vítězstvím 3:2 na sety! Tome – super výkon!
Za zmínku stojí určitě velmi nepříjemná hra hráče Skutče Malinského, která platila na Profesora, avšak tentokrát ne na Travičku, který s ním snad poprvé vyhrál.
Vyhrané obě čtyřhry položily dobrý základ vysokému vítězství, které nepředpokládali ani největší domácí optimisté a určitě ani největší pesimisté z řad hostů.
Náš debl Košťál-Andrlík vítězstvím nad Ceral-Bezdíček opět potvrdil, že v této soutěži mohou přehrát kteréhokoliv soupeře.

Body :
Šedý Vlk  (Košťál)  3,5 / 3,5
Travička (Hladík)   3,5 / 3,5
Tom (Andrlík)        1,5 / 2,5
Profesor (Sedlák) 1,5 / 2,5

Sdílejete na sociálních sítích