JISKRA HOLICE „B“ – SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ 10 : 5

Naše hráče čekali v sobotu soupeři z východu kraje, kteří spolu sehráli v minulém kole vyrovnaný souboj. Prvním soupeřem byli stolní tenisté z Moravské Třebové.

Čtyřhry dopadly podle očekávání – bodovala dvojice Zajíček, Socha s Mrvou a Ertlem, Švec s Valentou podlehli Maděrovi s Kalandrou a stav byl vyrovnaný 1:1.

Ve dvouhrách podlehl Socha Maděrovi 0:3 (v setech prohrál vždy ale jen o dva body), Švec přehrál 3:0 Kalandru, Valenta podlehl Mrvovi 1:3, ale Zajíček opět sérii srovnal výhrou 3:1 s Ertlem. Stav byl tak opět vyrovnán 3:3…

V úvodu druhé série sice Švec podlehl 1:3 Maděrovi, ale další tři body získali naši hráči. Va-lenta zvítězil 3:1 s Kalandrou a stejným výsledkem vyhráli Zajíček s Mrvou a Socha s Ertlem. Naše „Béčko“ se tak dostalo do vedení6:4.

Ve třetí sérii dvouher prohrál na úvod Valenta s Maděrou 0:3, ale jak se ukázalo, byla to po-slední výhra hostujícího týmu. Zajíček přehrál 3:1 Kalandru, který tak odjel z Holic (celkem překva-pivě) ve dvouhrách bez bodu, Socha s Mrvou i Švec s Ertlem vyhráli 3:0 a po prvním setu čtvrté sé-rie dvouher vzdal Maděra pro zdravotní potíže Zajíčkovi . Stav 10 : 5 ….

Bylo to zasloužené vítězství našich hráčů, kteří tak do tabulky získali potřebné tři body.

Jak bodovali? Zajíček 4,5 ze 4,5 bodů; Socha 2,5 / 3,5 b.; Švec 2 / 3,5 b.; Valenta 1 / 3,5 b.

Sdílejete na sociálních sítích