Holice A – TJ Dvůr Králové/ Jiskra Jaroměř 3:10

Body domácích: Zajíček M. 1,5/3,5; Jelínek M. 1/3,5; Koubek R. 0,5/3,5; Souček M. 0/2,5
Body hostí: Pischel J. 3,5/3,5; Novotný P. 3,5/3,5; Rýgl V. 2/2,5; Foff M. 1/3,5

V neděli k nám přijel soupeř, který byl v průběžné tabulce o bod za námi. Bohužel po tomto utkání už je o bod před námi. Stav 3:10 vypovídá o všem, dostali jsme pěkně na zadek.
Čtyřhra se nám povedla vyhrát jako vždy jen jedna, když si pár Koubek – Zajíček připsal svoji první výhru.

Soupeř svůj rozhodující náskok získal již v úvodu, kdy Novotný přehrál Renďu 3:1 a na druhém stole Souček nestačil na Foffa. Další, kdo svůj zápas nezvládl byl Zajíček, který prohrál 3:1 s Pischelem a překvapivé také Jelínek, který si neporadil s Rýglem. Prohrál 3:0 na sety. Po tomto utkání to už bylo 1:5.

Martin poté neuspěl ani ve svém druhém zápase, když prohál koncovku pátého setu s Novotným. Velká škoda. Vedle naopak pátý set zvládl Zajíček s Foffem a konečně také připsal nějaký ten bod na naší stranu. Stav 2:6

Nestárnoucí Pischel dnes chytil, co se dalo a i proto s Jelínkem vyhrál celkem lehce 3:0. Jelenovi se na ty čopaře prostě nedaří. Vedle Rýgl rozstřílel Renďu 3:0 a už to bylo 2:8.

Stejným setovým rozdílem skončil i další zápas mezi Zajíčkem a Novotným. Vedle ještě vykřesal naději Jelen, který se dostal do pohody a porazil Foffa 3:1. Stav 3:9

Poslední zápas dne byl opravdu dlouhý, protože Renďa se rozhodl vyzkoušet také, co je to hrát na časový limit. První set se mu podařilo uhrát, ale ostatní už získal pro sebe zkušený Pischel.

Musí se uznat, že soupeř byl tentokrát lepší. Hlavně se nečekalo, že bude tolik bodovat Rýgl. Hrál opravdu dobře. Prohrál jen se Součkem, ale tento zápas se již nezapočítává do zápisu.

Cesta do play-off jsem nám tímto zápasem trošku zakřivila, ale stále to máme ve svých rukou. Z příštího dvojzápasu to chce minimálně 1 výhru, kerá by nás popostrčila ještě blíže. Takže musíme pořádně máknout.

Sdílejete na sociálních sítích