Pondělí 15.04.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
Sokol Horní Jelení
14
4

Holice A – TJ Dvůr Králové A Jiskra Jaroměř 10:6

V sobotu večer jsme se všichni pěkně hlídali (my, co jsme spali v Holicích vzájemně a Martin se hlídal sám- měl k tomu ale i pistoli), aby se neopakoval znovu Hradec. To se zadařilo, takže jsme se všichni v neděli sešli v herně a čekali na soupeře. S tímto soupeřem jsme se potkávali již před 2 rokama – tento rok právě Dvůr postoupil do 2. ligy. Jestli si dobře vzpomínám, tak se nám proti nim povedla urvat jen jedna remíza. Nutné je ale napsat, že jejich tým se změnil – zbyl Foff starší a Rýgl. Petr Novotný nyní válčí za Hradec v první lize a o panu Pischelovi ani nevím – myslím, že přestoupil někam na Moravu. Foffa a Rýgla nyní doplnil Hrycík a Foff junior.

Náš cíl byl opět výhra, která by nám zaručila přezimování na prvním místě.

Úvodní sestavu jsme nezměnili(až na čtyřhru), Jelen se zdál být ve větší pohodě než předchozí den.

Čtyřhry se nám tentokrát povedly jen napůl. Jelen s Renďou 3:1 vyhráli nad Foffem juniorem a Hrycíkem 3:1. Po boku Martina jsem tentokrát nastoupil já a se silnější dvojicí hostů (Foff – Rýgl) jsme prohráli úplně jasně 3:0.Stav 1:1.

Dvojhry, stejně jako včera, zahájil Zdenda s Jelenem. Zdenda ale po velkém boji s Foffem v pátém setu prohrál. Naopak se zadařilo Jelenovi, který porazil 3:1 Rýgla. Tedy toho hráče, který vyhrál všechny 4 zápasy v Lomnici. Martin se s Hrycíkem dlouho nezdržoval a vyprovodil ho 3:0 na sety. Renďa završil první čtyřku výhrou nad Foffem juniorem 3:1. Stav 4:2 pro nás.

Další čtyřku Jelen načal porážkou. Osobně jsem čekal trochu delší zápas, ale Foff ho ukončil již po třetím setu. Opravdu dlouhý byl ale ten další, když Martin dokázal porazit Rýgle až v pátém setu. Renďa to neprodlužoval a Hrycíka porazil jako předtím Martin 3:0.
Pak nastala moje chvíle. Opět vše jinak než s čím jsem počítal, ale tak nevadí. Zdenda mě tedy vyslal a já nastoupil proti Foffovi juniorovi a po pomalejším začátku vyhrál 3:1. Stav 7:3.

Foff v následujícím zápase s Martinem vyučoval a vyhrál 3:0. Potvrdilo se tak, že to prostě není Martinův oblíbený soupeř. Dvůr se nadechoval, protože vedle Rýgl vyhrál svůj první dnešní zápas – 3:2 přehrál Renďu. Tento nádech jsmem hásil já a Jelen. Já porazil Hrycíka 3:0 a Jelen Foffa juniora 3:1. Stav už 9:5.

Renďa první matchball ještě neproměnil, když prohrál se 4 bodovým Foffem 3:1. Mně se již ten matchball proměnit podařilo a po výhře 3:1 nad Rýglem jsme si připsali do tabulky výhru 10:6.

Body:
Domácí:
Zajda 3/3,5; Jelen 2,5/3,5; Renďa 2,5/4,5; Martin 2/3,5; Zdenda 0/1.
Hosté:
Foff 4,5/4,5; Rýgl 1,5/4,5; Foff junior, Hrycík 0/3,5.

Tento výsledek nám  dává jistotu, že po první polovině budeme PRVNÍ !

Body jsme si rozdělili všichni (Zdendu ani dneska nepočítám), což je dobře. Jelen dnes předvedl, hlavně po psychické stránce, o dost lepší výkon než včera. Renďa se vrátil na ty své jisté 2 bodíky proti komukoliv. Martin byl opět po noční, ale i tak vyhrál 2 zápasy – takže dobrý, jen ten úsměv chybí.
Já se opět vyhnul soupeřově jedničce (i když jsem se na ní zrovna těšil) a s ostatními si poradil.

Oba dny navštívilo zápasy hodně lidí. Díky všem, co přišli.

Díky i všem rozhodčím. Pan hlavní si musel tento víkend i užít, protože rozdal i nějaké ty karty.

Myslím, že v první polovině byly k vidění opravdu pěkné zápasy – všechny vlastně i vítězné. Druhá polovina bude nejspíš těžší, protože budeme převážně hrát venku. I tak se ale cíl nemění – chceme do play-off!

Ještě jednou dík všem, co nám  fandí ! Holice VÁLEC !
Poslední věc: Mám nakázáno od Rendi ho pochválit – takže ho chválím. Je to náplast za to, že jsem ho obral v pokeru:) Tak doufám, že teď už nebude přemýšlet o těch dvou esech, co jsem držel v ruce :)

Sdílejete na sociálních sítích