Holice – Sokol Vracov 10:7

Body domácích: Jelínek M. 3,5/4,5; Koubek R. 2,5/2,5; Mádlo Z. 2/4,5; Merta M. 2/4,5; Socha Z. 0/2

Body hostů: Kouřil Př. 4/4,5; Vašíček P. 2/4,5; Šimáček Sv. 0,5/4,5; Maňák P. 0,5/3,5

Další klíčový boj o záchranu,rozdíl proti sobotě byl jedině v tom,že se odehrál v úplně jiné atmosféře.Konečně jsme také bodovali všichni,což znamenalo vítězství.U soupeře bodovali jenom dva borci,aproto obdrželi porážku.

Sled zápasu: 1:1; 1:3; 3:3; 6:4; 9:5; 9:7; 10:7

Vypadalo to ze začátku na vyrovnaný boj,ale postupem času měli domácí mírnou převahu.Za stavu 9:5 už nikdo nepochyboval o další ztrátě domácích.Omyl,hrálo se až do posledního míčku.

  • Jelínek-Kouřil  1:3
  • Mádlo-Vašíček 0:3
  • Koubek-Šimáček 3:2
  • Merta-Maňák 0:3

Merta s Maňákem prohrál vcelku rychle,vedle u stolu Koubek s Šimáčkem neměli ani dohraný druhý set.Takže jako v sobotu se hrálo až poslední zápas,který rozhodl o vítězství.Pátý set dopadl 11:9 pro domácí.Celý víkend byl strašně náročný nejen herně,ale také nervová soustava dostala pěkně zabrat!!!Jenom Přemek Kouřil si ten pinčes užíval,dlouho jsem neviděl hrát hráče tak pohodově.

Bojovalo se po oba dva dny,cíl jsme nesplnili (už po několikáté),jedeme dál.Chválím z Holic především Matouše Mertu,jako nováček ve 3.lize bodoval v každém zápase dvěma body.Pro Jelínka či Mádla je bodovat nutností,jsou lídři mužstva na kterých to stojí,svůj úkol splnily.O sobě psát nebudu,píše se mně dost už jinde.Zd.Socha neroztáhl krofky a už byl střídán,takže jindy.

Divákům děkuji za povzbuzování,ikdyž v rozdílné atmosféře.Určitě nějaký ten „dědoušek“ měl po oba dva dny náběh na infarkt.Pořád budem bojovat,hrajem ještě třikrát doma,pokusíme se bodovat.

Příští dvojutkání hrajem 7-8.3.2008 na Loko Pce a v Litomyšli.Obě mužstva nemají nic hotové,takže další boj.Jenom né proboha jako ten se Strážnicí.

Kluci rozhodčí i Vám patří nesmírné dík.Nemáte to lehké s námi hráči.Díkas.

Sdílejete na sociálních sítích