Holice A – SKST Liberec C 10:4

Vyspinkaní, plní energie jsme se všichni pěkně sešli druhý den ráno před nedělním zápasem. Liberec byl pro nás opět velká neznámá, ale již výsledky napovídaly, že by Válec měl opět zvítězit. Sestavu jsme trochu protočili, já jsem hrál již od začátku, naopak Zdenda Mádlo byl připravený vystřídat.

Čtyřhry se tentokrát povedly jen z poloviny, když dvojice Jelínek – Koubek vyhrála na prvním stole lehce 3:0 s párem Obešlo – Protiva. Na vedlejším stole ale Souček – Mádlo nestačili na Mejsnar – Svědík, i když vedli 2:0 a měli i několik matchballů. Stav 1:1.

Hned v úvodním zápase v singlech se potkali dva leváci(Jelen a Mejsnar). Ten náš byl „levej“ o trošičku víc a vyhrál lehce 3:0 :). Na vedlejším stole si Martin Souček, který byl opět po noční, vyhrál 3:1 s Obešlem. Následující dva zápasy skončili stejným výsledkem, když já jsem porazil Protivu a Renďa  Svědíka. Po první čtyřce stav 5:1.

V úvodu druhé čtveřice přišla pro kdekoho nečekaná prohra Martina s Mejsnarem 3:2, i když si vypracoval vedení 2:0. Já jsem na vedlejším stole porazil 3:2 Obešla. Musím ale přiznat, že i s velkou dávkou štěstí (v posledním setu to bylo 12:10). Stav 6:2.

K dalšímu zápasu už nenastoupil Renďa, ale Zdenda s pokusem získat taky nějaký ten bodík. Bohužel se ale znovu nedařilo, v prvním svém zápase prohrál 3:0 s Protivou. Stejným výsledkem, ale pro nás, skončil i další zápas mezi Jelenem a Svědíkem. Stav 7:3.

Já jsem pak přehrál 3:1 Mejsnara. Zdenda opět prohrál, tentokrát 3:2 s Obešlem. Jelen dokončil dnešní hraní bez ztráty setu, když 3:0 porazil i Protivu. Desatý bod pro Válec získal Martin, když i silou vůle porazil 3:1 Svědíka. Konečný stav 10:4.

Body:

Domácí: Jelínek Michal: 3,5/3,5; Zajíček Miroslav 3/3; Souček Martin 2/3,5; Koubek René 1,5/1,5; Mádlo Zdeněk 0/2,5

Hosté: Mejsnar František 1,5/3,5; Protiva Luboš 1/3,5; Obešlo Josef 1/3,5; Svědík Miroslav 0,5/3,5

Válec si připsal další 2 výhry a zřejmě se začíná pomalinku rozjíždět :). Za 14 dní pojedeme do Bělé pod Bezdězem a Lomnice nad Popelkou. Oba tyto celky by se měli prát o play-off, takže uvidíme, jak se nám bude dařit poprvé na jiných stolech.

Opět bych rád za celé áčko chtěl poděkovat všem divákům, kteří přišli. Samozřejmě všem rozhodčím, hlavnímu rozhodčímu a také Martinovi za dobré koláčky :)

Holice VÁLEC!

Sdílejete na sociálních sítích