Pondělí 15.04.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
Sokol Horní Jelení
14
4

Holice A – Loko Pardubice 9 : 9

Body domácích: Mádlo Zd.4/4,5; Jelínek M. 3,5/4,5; Merta M. 1/3; Koubek R. 0,5/4,5; Socha Zd. 0/1,5

Body hostů: Hájek T. 3,5/4,5; Merta J. 2,5/4,5; Bělohlav K. 2/4,5; Voženílek M. 1/4,5

Okresní derby,které určitě mělo vše,co k tomu patří!Bodově se obě mužstva nacházejí spíše v dolní polovině,takže nouze o kvalitní,bojovný,nervozní,vyhecovaný mač určitě nebyl.

Nastaly čtyřhry:

Koubek,Jelínek-Voženílek,Bělohlav 3-0, domácí letos odehráli nejlepší čtyřhru. Socha,Mádlo-Hájek,Merta J. 2-3, boj o každý míček,štestíčko se přiklonilo pro hosty.Stav 1:1

Jak šly body: 3:3; 6:4; 7:5; 8:6; 9:8; remízka

Podle vývoje utkání je to pro Holice ztráta,celou dobu vedli a přece „jen“remizovali.Bylo devět „pětiseťáků“.

Pár důležitých bodů,které mohly ovlivnit zápas a vše mohlo být jinak

  • Koubek-Hájek 2-3,pátý set 6:2,10:9,10:12,zkušenost se musí někde projevit
  • Jelínek-Hájek 2-3,pátý set 7:3,8:11,další klíčový zápas,který se hrál za stavu 8:6
  • Koubek-Voženílek 2-3,druhý set 10:7 a prohra 11:13,první a třetí set lehce pro Koubka,čtvrtý a patý set byl hodně nervozní,zápas se hrál za stavu 8:6.

Mádlo Zdeněk-na domácích stolech ještě neprohrál,opravdový borec!!!Dva zápasy měl hódně nahnuté,ale zkušenost z 2.ligy se musí někde projevit.Paráda,posila jako prase, která zapadla nejen herně,ale i jako dobrý kámoš.

Jelínek Michal-bojoval,šotoval,úplně jiný Jelen než ve Strážnici.Tři zápasy odehrál vcelku lehce,poslední mač s Hájkem měl trochu smůly.Jinak super,další borec v našem týmu na kterém je také velká zodpovědnost a velký tlak.Díkas.

Merta Matouš-dobrý tah,máme ho na střídavý start a určitě nezklamal.Odehrál s Voženílkem dlouhý,tahavý souboj plný výměn.Myslím,že Voženílka bolí ruka ještě dnes.Jeho hra je pro soupeře hodně nepříjemná.Na souboj bratří Mertů nedošlo,byl střídán Sochou.Ještě jsme tam našli jednoho Mertu a to tátu obou kluků.Určitě byl rád,že vidí kluky takhle hrát.Jak jsem ho pozoroval,tak fandil vždy tomu svému,ikdyž trochu náklonosti byla na straně borců z Pce.Matouši jen tak dál.

Socha Zdeněk-odehrál čtyřhru,pak seděl,fandil a čekal na poslední zápas,kde vystřídal Matouše M.Než se rozkoukal,tak prohrával s Jakubem Mertou 0-2.Srovnal na 2-2 a vypadalo to na výhru.Jakub se vzchopil a svůj dobrý výkon okořenil výhrou nad Zdendou.Těžko hodnotit,hrál až poslední zápas celého utkání.

Koubek René-první zápas s Hájkem,kde mohl bodovat odstartovalo jeho marné tažení.Více než hrál tak se vztekal,kecal,povídal a měl daleko do svého standartu.Díky němu se „jenom“ remizovalo.Hrůza,bída.Omlouvám se spoluhráčům,divákům,rozhodčím i hostům,že jsem je nechal vyniknout.

Utkání sledovalo přibližně 50diváků(5 z Pce),krásná navštěva která je obdivuhodná. Mnohá mužstva můžou jen závidět,soupeř z Pardubic to nedá dohromady za celou soutěž.Všem děkujem,příště jste zváni!!!

Rozhodčí pro ty to bylo pěkný maratón,sedět tam u stolku či stolu celý zápas je taký pěkný zápřah.Tom,Travička,p.Hrdlička-smekám před Vámi.

Zápas trval čtyři hodiny,potom večeře,nějaké pivko,karetní hra a příprava na Litomyšl.

Sdílejete na sociálních sítích