Holice A – Linea CR A 7:10

Tentokrát jsme přijeli na půdu asi nejtěžšího soupeře pro play-of!! Začátek zápasu hned naznačil, že to nebude lehké…
Po čtyřhrách byl stav 1:1, když dvojice číslo jedna Koubek, Jelínek vyhráli 3:2 nad Řezníčkem a Šteinerem, ale bohužel na druhém stole, kde bojovali Mádlo se Součkem proti Budinskému s Flídrem se Martinovi nepovedly koncovky setů a tak prohra 3:2.

Po prvním kole se dostali domácí do vedení 4:2, když výborně hrající a blokující Souček opět nezvládl koncovku pátého setu s Budínským a prohrál 3:2. Mádlo nenašel recept na podivně hrajícího Flídra a ten ho smetl 3:0. Opak předvedl Jelínek, který prozměnu smetl Šteinera lehce 3:0. Do hry se dostávající Koubek pak uhrál set na Řezníčka, ale to bylo vše, prohrál 3:1.

Druhé kolo pro válec bylo je krutější….to už byl stav 8:2!!! Souček se totiž oklepával z těsné prohry z Budínským a nechal Flídra udělat další lehký bod, prohra 3:1. Mádlo bojoval se Šteinerem jen první set a pak opět lehce prohrál 3:1. Jelínek se dotal do hry s Řezníčkem pouze v první sadě, kterou jedinou dokázal vyhrát a pak také lehce prohrál 3:1 (dokonce mu hrozila KLEC!!!) Budínský- Koubek 3:0.

Třetí kolo dalo hostům impuls, když Souček vydřel vítězství nad Šteinerem 3:2 a vadle Mádlo překvapivě porazil Řezníčka 3:2. Potom Jelen zametl Budínského 3:0 a stejný proces udělal  Koubek s Flídrem. Stav 8:6

Čtvté kolo přineslo ohromné drama, když Souček přehrál Řezníčka 3:2 a bylo to 7:8! Jenže pak Mádlo podcenil Budínského a po lehce vyhraném prvním setu prohrál 3:1 a bylo to 7:9! Tak nastal čas na poslední dva singly, ve kterých zabojoval Renďa a bez větších komplikací si spravil chuť a přetlačil Šteinera 3:0. Jenže Jelen nezvládl na vedlejším stole rozhodující utkání a prohrál v pátém setu se zázračně hrajícím Flídrem 3:2. A tak se nepočítal Renďův bod na 8:9 a byla na světě první prohra holického válce v poměru 7:10!!!

Zápas byl jako na houpačce a kluci slíbili, že doma nic takového nepřipustí!!!!

BODY DOMÁCÍ: Jelínek 2,5/4,5…Souček 2/4,5…Koubek 1,5/3,5…Mádlo 1/4,5

BODY HOSTÉ: Flídr 3,5/4,5…Budinský 3,5/4,5…Řezníček 2/4,5…Steiner 1/3,5

Sdílejete na sociálních sítích