Holice „C“ – Sezemice 17 : 1

Poprvé v letošní sezóně sehrála najednou dvě holická družstva své zápasy na domácích čtyřech stolech v jeden večer.Po tréninku mládeže se od šesté hodiny hrál v modré aréně duel týmů Holice E – Dolní Ředice  C soutěže RS 2.třídy a od sedmé na dalších dvou stolech zápas prvního s posledním soutěže RS 1.třídy Holice C – Sezemice.
V herně se tak sešlo včetně diváků na dvaadvacet příznivců malého míčku.
Zápas se vyvíjel dle předpokladů (i když chyběl Lukáš Vraštil,který si užívá slané vody a teplíčka Jadranu) a jeho vývoj odpovídal postavení v tabulce. Ve čtyřhrách musela dosud 100% dvojice Košťál,Pečinka o svoji neporazitelnost bojovat v pěti setech s dobře hrajícími Pitašem a Kadrmasem. Na vedlejším stole si nově složená čtyřhra Socha,Andrlík poradila celkem hladce ve třech setech s Kučerou a Koubou. (2-0)
Až za stavu 12-0 pro domácí si soupeř připsal  první a zároveň poslední bod,když jejich nejlepší hráč Kouba vyhrál ve čtyřech vyrovnaných setech nad Tomášem,který zrovna prožíval zdravotní problémy. Ve svém dalším zápase už byl zase fit a s 3,5 body na svém kontě doplnil v pohodě hrající tým. Za dvě a půl hodiny bylo dohráno.
Světelná tabule ukazuje 17-1, zápis ještě poměr setů 52-8.
Příští týden zajíždí naše céčko na stoly Starého Máteřova.

Body domácí:  Socha,Košťál,Pečinka L. 4,5/4,5   Andrlík 3,5/4,5
Body hosté:  Kouba 1/4,5 Pitaš,Kadrmas,Kučera 0/4,5

Sdílejete na sociálních sítích