Holice C – Přelouč A 17 – 1

Holice C – Přelouč A   17 – 1 (53-14)

Vypadá to,že holický scénář je dán soupeřům předem. Plná polovina (8) dosud sehraných utkání skončila 17-1 pro náš tým. Nejhorší náš výsledek 13-5 byl jen na Lokádě a doma v Modré aréně s mladíky Tesly E.Vedeme tabulku regionálního přeboru již o pět bodů a do konce sezóny nám zbývá jen deset zápasů. Pro úplnost – nejbližší zápasy – v pondělí v Sezemicích, pak dvakrát doma se Starým Máteřovem a Přeloučí B.Ale již k samotnému zápasu,který jsme sehráli ve středu .

Holičtí hráči nastoupili opět v plné sestavě proti silné Přelouči,(dosud jen pět proher a  posledních pět zápasů vyhrála). Jejich jednička Kepl prohrál v dosud odehrané sezóně jen 9x,z toho 3x doma s námi.Floner a Petřík rozhodně nepatří k horším hráčům a v zápase to potvrdili. Jejich čtyřka Brunclík nakonec vybojoval čestný bod nad naší čtyřkou,současným desátým hráčem úspěšnosti Lukášem Pečinkou.

Před početným diváctvem (10),kterým děkujeme za skvělou atmosféru, se zadařilo na úvod oběma čtyhrám.Zajména Košťál s Pečinkou si lehce poradili ve třech setech s Keplem a Petříkem (5,8,6). Ve dvouhrách soupeř zabodoval až za stavu 13-0. Jak jsem se již zmínil,Honza Brunclík v pětisetové bitvě udolal našeho nejmladšího hráče.Míra Kepl se snažil seč mohl,ale prohrál vše 2-3 (Lukáš,Lukáš,Zdeněk) a s Jirkou odešel 1-3 (2,-9,9,4). K nejhezčím zápasům určitě patřil duel Socha – Kepl, kdy Zdenda prohrával 0-2 (a 0-3),otočil zápas ve vyrovnaných setech a zůstal tak i nadále jediným neporaženým v RP.1 třídě. Jirka Košťál s Lukášem Vraštilem stále drží druhé a třetí místo úspěšnosti. Lukáš Pečinka je desátý,ale posune se určitě o místečko dopředu.

Takže pozvánka na domácí zápasy céčka Holice C – Starý Máteřov 15.2. / Přelouč B 22.2.  (vzhledem k předehrání dáme vědět týden dopředu) – již jen pět utkání v Modré aréně.

Sdílejete na sociálních sítích