Holice A – Bižuterie Jablonec n.N. B 10:2

Ke druhému letošnímu ligovému utkání k nám do Modré arény zavítalo mužstvo z Jablonce. Jediné, co jsme před utkáním o tomto soupeři věděli bylo, že v prvním zápase porazili Liberec, který k nám měl přijet následující den. Pak jsem ještě dostal jedno varování od Davida Pozníka ze Sokola Hradce, že si máme s sebou vzít chrániče na stehna, protože s Jablonecem přijede i jeden „střelec“. Cíl jsme ale měli jasný – vyhrát.

Úvodní čtyřhry nám vyšli skvěle, protože jak první pár Jelínek – Koubek, tak i druhý pár Souček – Zajíček porazili shodně své soupeře 3:1. Stav tedy 2:0

Po chvíli jsme vedli již 3:0, když Michal Jelínek si celkem lehce poradil se Šváchou(3:1). Na vedlejším stole ale Zdenda Mádlo, ještě možná snadněji, prohrál s Minářem (oným „střelcem“) 3:0. Za stavu 3:1 nastupoval Renďa Koubek proti Matoušovi a Martin Souček proti Bittnerovi. Renďa svůj zápas vybojoval v 5 setech, Martin se u stolu zdržel jen sety 3. Po první čtyřce tedy stav 5:1 pro Válec.

V dalším zápase Zdenda Mádlo dovršil svoje první víkendové vajíčko, když prohrál v 5. setu se Šváchou. Stejným výsledkem, tentokrát ale pro Holice, skončil i další zápas mezi Renďou a Minářem. Aktuální stav 6:2. Martin Souček vyhrál svůj poslední zápas před odjezdem do práce nad Matoušem 3:1 a nechal se vystřídat mnou – Mirkem Zajíčkem. Jelen pak stejným výsledkem porazil Bittnera a Renďa v předposledním zápase zvítězil v 5. setu nad Šváchou. Stav 9:2.

Nastala moje chvíle a po asi 2 leté pauze jsem se opět postavil k ligovému zápasu. Zápas se povedl a já vyhrál 3:0 nad Minářem. Konečný výsledek 10:2.

Všichni až na Zdendu byli nejspíš se svými výkony spokojeni. Po zápase jsme poseděli v blízké hospůdce, kde si i někteří z nás trochu zatancovali. Rozebrali jsme situaci a poté se již začali plně koncentrovat na následující zápas proti Liberci :)

Samozřejmě nesmím zapomenout na všechny diváky, kteří si našli cestu do herny – všichni děkujeme. Stejný dík patří i všem rozhodčím u stolku a hlavnímu rozhodčímu Travičkovi.

Body:

Domácí: Koubek René 3,5/3,5; Souček Martin 2,5/2,5; Jelínek Michal 2,5/2,5; Zajíček Miroslav 1,5/1,5, Mádlo Zdeněk 0/2

Hosté: Minář Jiří 1/3,5; Švácha Ondřej 1/3,5; Matouš Roman 0/2,5; Bittner Martin 0/2,5

Holice VÁLEC!

Sdílejete na sociálních sítích