Pondělí 15.04.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
Sokol Horní Jelení
14
4

Holice B – Trojovice 10 : 3

Očekávané utkání s jediným týmem, který naše hráče v první polovině soutěže porazil, když z naší základní sestavy přijel do Trojovic pouze Socha se Švecem (tehdy body Socha 3,5/4,5; Švec 2/3,5; Hladík 0,5/4,5; Sedlák 0/3,5).
I nyní byl stav po čtyřhrách 1:1 (tentokrát vyhrál Švec s Valentou), pak však přišla až nečekaná série našich hráčů… Švec přehrál v pěti setech Michalce (což Sochič ohodnotil jako největší překvapení celé soutěže – už zřejmě Nestora také odepsal…), „Reno“ přehrál Tesnera i Michalce – 2x 3:0, Valenta bojoval a vyhrál také 2x po sobě (porazil Malinského i Tesnera), Sochič pak po výhře s Kopeckým přerušil tuto sérii a prohrál ve čtyřech setech s Malinským. Přesto stav 7:2 dával našim velké šance na vrácení porážky. Další bod přidal Švec vyhrál ve třech setech s Kopeckým, Valenta sice prohrál s Michalcem, ale po výhře Sochy s Tesnerem (bitva o pěti setech) a Švece s Malinským ve čtyřech setech bylo už rozhodnuto, že holický VÁLEC dojel úspěšně i v tomto kole a vyhrál poměrně vysokým rozdílem.
Ještě jednou souhrn bodů našich hráčů:
Švec  3,5/3,5; Koubek 2/2,5; Valenta 2,5/3,5; Socha 2/3,5.
Bylo to tak výborné zakončení základní soutěže na domácích stolech. Díky všem spoluhráčům z oddílu za povzbuzování všech hráčů. Ještě sice zbývají dvě utkání, ale i přes případné prohry nemohou být na 1. místě tabulky základní části soutěže předstiženi. A co pak?  To teprve vlastně vše začne zápasy play off. Tak uvidíme…

Sdílejete na sociálních sítích