Neděle 26.11.2023
 – KS A
KST Holice – C-tým
TJ Sokol Chrudim B
4
10
Neděle 26.11.2023
 – KS A
KST Holice – C-tým
TJ Trojovice A
9
9
Pondělí 27.11.2023
 – RP II. třídy
KST Holice – E-tým
TJ Tesla Pardubice G
Sobota 02.12.2023
 – 3.liga
KST Holice – A-tým
Slavoj Polná A
Neděle 03.12.2023
 – 3.liga
KST Holice – A-tým
TJ Spartak Pelhřimov
Pondělí 11.12.2023
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
TJ Sokol Dolní Ředice, z.s. C
Pondělí 18.12.2023
 – RP II. třídy
KST Holice – E-tým
Tělocvičná jednota Sokol Kostěnice
Sobota 06.01.2024
 – Divize
KST Holice – B-tým
TTC Ústí nad Orlicí B
Pondělí 08.01.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – E-tým
Sokol Ostřetín z.s.
Pondělí 15.01.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
KST Holice E
Sobota 20.01.2024
 – 3.liga
KST Holice – A-tým
TJ Holásky
Neděle 21.01.2024
 – 3.liga
KST Holice – A-tým
MS Brno C
Pondělí 22.01.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – E-tým
TJ Tesla Pardubice I
Pondělí 05.02.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
TJ Tesla Pardubice H
Sobota 10.02.2024
 – KS A
KST Holice – C-tým
Orel Vysoké Mýto B

Holice B – Hlinsko A 3 : 9

Tak jsem se těšil na play off s tím, že jsem si v koutu duše říkal, že s ohledem na to, jak se s kluky z Hlinska všichni dlouho známe, může v podstatě téměř každý porazit každého. Zápasy ze základní části jsem téměř nebral v úvahu, protože motivačně neznamenaly pro play off vůbec nic. Šlo jen o to, abychom se všichni stejně „sešli“ s formou, protože vyrovnanost hráčů soupeře se dá jen závidět. Vždyť jejich  umístění v žebříčku úspěšnosti této soutěže je až hrozivá – všichni čtyři hráči jsou po základní části srovnáni za sebou na 2.až 5. místě s úspěšností v rozmezí od 94,3% do 88 % !!! O naší „formě ve stejnou chvíli“ však dost ukázalo už utkání v Hlinsku, což ale stále nic neznamenalo. V Holicích to mohlo být jinak, pokud by ovšem nenastaly následující okolnosti:

– už vlastně v Hlinsku, nám Mirek Hladík oznámil, že v týdnu jde na drobnou operaci a v sobotu nebude moci nastoupit

–  Košťál měl velké problémy s bolestí v pravé ruce, kvůli kterým odstoupil již ze zápasu v Hlinsku,

– v Holicích sice nastoupil (předloktí však měl stále „tupé“ a bez citu),

– Mirka Hladíka nahradil starší žák – Lukáš Pečínka, který je velkou naší nadějí do příštích let, výkonnostně úžasně roste, ale toto utkání play off bylo ještě nad jeho síly
Jelikož Košťál neměl svého spoluhráče ze čtyřhry, se kterým své soupeře opravdu trápil, hrál čtyřhru (asi letos poprvé) se Švecem proti  Daleckému a Černému (nejlepší čtyřhra soutěže !) – nebylo co řešit a nebylo to o ničem…… Ale s tím se normálně dalo počítat. Síla měla být v osobních soubojích ve dvouhrách. Víťa Sedlák pak porazil Houbu, Jirka Košťál prohrál s Polanským (kterého ve dvou předchozích zápasech porazil – i to opět ukazovalo, že není ve své kůži), Lukáš Pečínka s Černým, Švec stáhnul na 2:3 výhrou 3:1 nad Daleckým (odvedl mu tak prohru z Hlinska, kde neproměnil na tohoto hráče 3 mečboly), ale pak už se prakticky jen prohrávalo… Pokud si to dobře pamatuji, tak Košťál s Houbou, Lukáš Pečínka s Polanským (2:5), Švec opět snížil na 3:5 výhrou s Černým (!), a to vlastně bylo vše. Víťa Sedlák prohrál s Daleckým, Lukáš Pečínka s Houbou a Sedlák s Černým – stav 3:8. Posledním zápasem byl souboj Švece s Polanským. Tento zápas byl celý jak na houpačce. Honza vedl na sety 1:0, prohrával 1:2, srovnal na 2:2, v pátém setu prohrával 1:6, aby otočil set na 10:7 a neproměnil v závěru 4 setboly a prohrál v utkání, které ale už vůbec nic neřešilo.

Faktem ale je, že mne play off jediné za celou sezonu motivovalo a v obou zápasech jsem si zahrál s velkou chutí se „špičkou“ naší soutěže. Jak se tedy ukázalo „ k setkání nás všech v ten pravý čas a s tou pravou formou“ nedošlo a postup našich soupeřů byl zasloužený a jednoznačný.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem věrným fanouškům, kteří přišli i na toto utkání, dále pak i klukům z „Áčka“ (Reno a Sochič, kteří přišli fandit i po svém konci sezony) i „Céčka“ (kteří přišli na svůj odpolední zápas již dopoledne a povzbuzovali nás – my jsme se jim to pokusili odvést odpoledne). Zápasy tak měli opět dobrou kulisu a bylo vidět i pěkné zápasy.

Sezona je tedy za námi a bude patřit k mým nejzbytečnějším. Uvidíme příští sezonu, která to snad „nakopne“ zase na úspěšnější roky

Sdílejete na sociálních sítích