Pondělí 15.04.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
Sokol Horní Jelení
14
4

Hlinsko „A“ – Holice „B“, Skuteč „A“ – Holice „B“

Hlinsko „A“ – Holice „B“  10:2

Hlinsko: Dalecký 3,5  Černý 2,5  Budinský 2  Polanský 2

Holice: Koubek 1  čtyřhra Mádlo,Socha

Hráli jsme v nejsilnější sestavě, stejně jsme dostali na prd.. !!! Soupeř šel za vítězstvím s daleko, daleko ,  daleko větším úsilím.  Sestava soupeře byla odhadnuta dokonale, podle toho se mělo vyzkoušet možnosti hraní na daný styl. Bohužel to nevyšlo.

Zdenda Mádlo: hrál úmyslně s těmi žebříčkově zdatnějšími, ale nedokázal najít recept na Budínského, Daleckého. Búďa ho rozhazoval po stole jako malého kluka, Peťan provozoval čopované podání s malým nadhozem. Holt recept nenašel ani na jednoho, ale sety byly vyrovnané, ale na to se nevyhrává.

Lukáš Pečinka: hrál se sádrou na levé ruce, těžko se mu nadhazuje míček, možná by ani nemusel hrát. Není to jednoduché, ale spíše mě připadalo, že měl sádru na nohách. Prostě bez pohybu. Možná to souvisí s tou rukou, prostě není koordinace těla, potom výkon je takový jaký byl. Už si ji nech sundat a pořádně musíš potrénovat.

Zdeněk Socha: nikdy neprohrál s Polanským, jednou to muselo přijít. Lepší teď, než potom v play off. Hrál špatně, nohy vcelku běhaly a ta ruka neměla cit. Málo trénoval, slíbil větší dávky a výsledek bude lepší.

Renda Koubek: nerozehrán ze čtyřhry a následné „vyházení“ s Radkem Černým. Pak dva vyrovnané zápasy s Budínským, Daleckým. Tam to mohlo dapadnout úplně jinak, sety okolo 12,13 a výše, takže urputný boj o každý míček.

Jestli chceme přemýšlet o postupu, musíme více potrénovat, samo to nepůjde.

Skuteč „A“ – Holice „B“  6:10

Skuteč: Salát 2  Bezdíček L.2  Bezdíček B.1  Doležal 0

Holice: Mádlo 4  Koubek 3,5  Pečinka 1,5  Socha 1

Věděli jsme, že když soupeř nastoupí v neúplné sestavě, tak nemůže prohrát. Chyběl u soupeře Netolický, takže jsme to měli usnadněný. Každý jak hrál v dopoledním zápase, tak stejné pojetí hry produkoval i v tomto zápase. Někdo hrál v pohodě, nekdo se trápil.

Sdílejete na sociálních sítích