Heřmanův Městec – Jiskra Holice B 5 : 10

Před tímto zápasem onemocněl Jirka Theodor a teprve v pátek večer se tým dověděl, v jaké sestavě se vůbec na stoly soupeře pojede, aby se nemuselo hrát ve třech hráčích. Na poslední chvíli se uvolnil Adam Koudela, který sice nebodoval, ale sehrál se čtyřhrou dva pětisetové zápasy, které ztratil až v samotné koncovce.
V utkání se postavila tentokrát jedna silná čtyřhra Socha, Švec, která přehrála také silnější pár soupeře úspěšnými závěry setů 0:3. „Mladíci“ ve druhé dvojici ztratili vedení 0:2 a naopak koncovky „neustáli“.
Další vývoj utkání po počátečním stavu 1:1 po čtyřhrách, byl následující: 1:4, 2:4, 2:6, 4:6, 4:9, 5:9 a 5:10. Zisk desátého bodu ještě jistil svou čtvrtou výhrou tohoto dne Zdeněk Socha, který svůj zápas dohrál těsně před skončením celého zápasu. (Nezapočítává se sice do výsledku celého zápasu, který končí 10. bodem podle pořadí utkání v rozpisu, ale bude se mu tak alespoň započítávat do jeho celkové úspěšnosti v soutěži). Posledním byl tentokrát zápas Kachlík – Švec, kdy náš hráč po prohrách koncovek prvních dvou setů vyrovnal na 2:2, ale v pátém prohrával již 1:6, větší koncentrací stačil set otočit a získat 10. bod pro náš tým. Lukáš Vraštil přidal výhrami v úvodu a na konci opět dva velmi důležité body, které jsou potřebné pro konečný úspěch celého družstva.
Body celkově za náš tým získali: Švec 4,5; Socha 3,5 (+1); Vraštil 2; Koudela 0

Sdílejete na sociálních sítích