Pondělí 15.04.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
Sokol Horní Jelení
14
4

Dodatek, aneb jak jsme pokořili Hradec !!!

Zdravím všechny fandy i fanynky našeho malého míčku.

Pro nás pro všechny to bylo takové malé finále.Po prohře v základní části ve Rtýni,se vše otočilo 180°.Začalo se pořádně trénovat,přístup byl daleko pečlivější,protože každý věděl,že jde do tuhého.Každý tomu obětoval dost,někdy na úkor rodiny,školy atd.A hlavně „proklatý“ Hradec,který už nám několikrát zatopil.

Sobota:
Jakožto střídající hráč,jsem vnímal úplně jinak než samotní hráči.Z Holic přijelo 19 fanoušků,kteří připravili bouřlivou atmosféru.Ani domácí nezaháleli,ikdyž počtem jich bylo asi o tři méně.Když vše začalo bouřit dohromady,těžko hráč slyšel míček.Někomu to vadilo více,někomu méně.Pro mnoho hráčů nepopsatelný a nezapomenutelný zážitek,kde se hrálo opravdu na „krev“.Žádný zápas nebyl jednoduchý,muselo se dřít,dřít a zase dřít.Všichni jsme si to užili,jenom ta prohra nás strašně mrzela.Byli jsme favorité,ale rázem se situace trochu obrací a sebevědomí domácích narůstá.Myslím si,že si na neděli hodně věřili,ale …………..

Noc ze soboty na neděli:
Na každém hráči se to muselo nějak projevit,vydali ze sebe hodně fyzických i psychických sil a hlavně co nejrychleji dobít baterky.I mě to v hlavě bouřilo,jak nejlépe postavit vítěznou sestavu na nedělní mač.

Neděle:
Atmosféra byla stejná,hradeckých fanoušků přijelo plný mikrobus (zmiňovaný autobus nedorazil) – takže osm.Když mluvím o dobití baterek,tak klíčová postava hostů Novotný se nestačil za krátkou dobu dát dohromady.Během tří dnů tři těžké zápasy se musejí někde projevit a hlučná atmosféra v naší „aréně“ mu evidetně nedělá dobře. Zajda,Jelen,Suky předváděli né třetiligový pinec,ale laťku trochu zvedli.Mádlič se nevešel do sestavy,ale jeho „lopaty“ při povzbuzování zapadly do našeho vítězství.Kluci děkuji,že holický VÁLEC přejel Gladiátora z HK,ikdyž podle ankety tomu věřilo pouze 17% z celkových 41 hlasujících.I klukům z Hradce děkuji za předvedený pinčes,vše se odehrálo bez problému,ikdyž málokdo tomu věřil.Vyhrát může ale jenom jeden. Tentokrát to byl VÁLEC z Holic !!!

Všem,kteří se podíleli na postupu do finále patří ještě jednou dík.

Sdílejete na sociálních sítích