ČKD Blansko A – Jiskra Holice A 10 – 5

Další ligový víkend nás zavál k zápasům v jihomoravském kraji. V sobotu nás čekalo Blansko, tedy soupeř, kterému jsme v první polovině doslova utekli z lopaty, když jsme otočili z 8:3 na 10:8. V sestavě jsem nahradil Zdendu, který s námi vůbec neodcestoval.

Do Blanska jsme přijeli přesně, cca 15 minut před samotným zápasem. Rychle jsme se převlékli na chodbě, která byla přímo u vchodových dveří a procházeli přes ní i ženy, které právě dohrály své utkání, a šlo se na věc.

Hned ze začátku nám ale soupeř utekl, když jsme se nezmohli ani na jediný set ze čtyřher. Rychle jsme krok srovnali, ale k ničemu nám to nakonec nebylo. Celé utkání rozhodla série porážek za stavu 6:5 pro domácí. Tu začala Martinova prohra s Dudíkem, kde vedl již 2:0 na sety, ale zápas nakonec ztratil v koncovce pátého setu. Vlastně s tím samým průběhem skončilo i mé utkání s Přikrylem. Když se k tomu přidaly ještě 2 snadné prohry Jelena s Kubou, tak bylo hotovo.

Celé utkání se hrálo v bouřlivé atmosféře, což se vidí v jen pár hernách v naší soutěži. Domácí to natolik nabudilo, že nám porážku z první poloviny vrátily i s úroky.

V zápase nás jednoznačně táhl Kuba s Martinem, já se vrátil po téměř 2 měsích, takže to nebylo optimální. Jelen je zamilovanej :-).

Body Blanska: Dudík Luboš 4,5/4,5; Přikryl Aleš 2,5/3,5; Čák Pavel 1,5/3,5; Kvíčala David 1,5/4,5

Body Holic: Souček Martin 2/3,5; Merta Jakub 2/4,5; Zajíček Miroslav 1/3,5; Jelínek Michal 0/3,5

Sdílejete na sociálních sítích