ČESKÝ POHÁR – 3.KOLO

HOLICE „A“ – DVŮR KRÁLOVÉ/JAROMĚŘ „A“–7:3

Na dnešní den jsme se těšili, protože mělo přijet družstvo, kterému se velice daří ve 2.lize a mělo nám ukázat, jak jsme doopravdy silní. Nakonec se toho až tolik neukázalo, protože soupeř přilej bohužel jen s dvojicí hráčů…..i tak nás ale potrápili

čtyřhra: Jelínek, Souček-Novotný, Hrycík-(3:0)-ani na chvíli nedali soupeřům šanci na zvrat v utkání a zaslouženě zvítězili

Souček-Novotný-(3:1)-Super zápas, na který byl domácí borec ohromně namotivován. První set, i když celou dobu vedl, nakonec ztratil. Poté ale byl k vidění boj se vším všudy. M.Souček předvedl v této sezoně nejlepší výkon a překvapivě předčil Novotného ve všech směrech, otočil stav a mohl slavit výhru.

Mádlo-Hrycík-(2:3)-Úvod Zdendovi vyšel dobře a lehce vyhrál. Poté ale zlepšeným výkonem soupeř srovnal. Za stavu 2:1 na sety prohrává koncovku čtvrtého setu a tím pádem se dostal až do pátého, kde už je všechno otevřené a to se mu stalo osudným a ztrácí tento dobře rozehraný zápas.

Jelínek-Novotný-(0:3)- Velice pěkný souboj těchto hráčů plných výměn, nakonec rozhodl pro sebe hostující hráč, když zvládl tři koncovky dovést do vítězného konce.

Souček-Hrycík-(3:2)-Po skvělém prvním zápase vstoupil M.Souček do dalšího boje velice laxně a v prvním setu dostal málem klec(kanára). Až po této ráně se dostal zase do reality a nasledně dva sety vyhrál. Ve čtvrtém ale opět nezvládl začátek a tak musel vydřít vítězství až v pátém setu.

Mádlo-Novotný-(0:3)-Z.Mádlo nenašel recept na dobře hrajícího Novotného a rychle a jednoznačně prohrál.

Jelínek-Hrycík-(3:2)-Tento zápas se hrál už s vědomím, že domácí vyhrají a postoupí do další fáze, ve které narazí na domácích stolech na MS BRNO“B“. Tomuto klubu máme určitě co vracet, kdy jsme byli vyřazeni v sezoně 2006/2007 z play of o druhou ligu.  Michal už prohrával 0:2 na sety, ale publikum ho vyburcovalo k následnému obratu v utkání.

BODY DOMÁCÍ: Souček 3,5/3,5…Jelínek 2,5/3,5…Mádlo 1/3

BODY HOSTÉ: Novotný 2/3,5…Hrycík 1/3,5

Sdílejete na sociálních sítích