Pondělí 15.04.2024
 – RP II. třídy
KST Holice – D-tým
Sokol Horní Jelení
14
4

BTM Tesla 8.2.2023

Dne 08.02.2023 se uskutečnil 3. bodovací turnaj v rámci okresu Pardubice v kategorii mladší žactvo. Jako hosté mimo Pardubic byly děti z Montasu HK a Chrasti. Účast byla suprová, kluků nakonec bylo 27, děvčat 11. Jako vždy nejdříve skupiny a potom následoval finálový či útěchový pavouk.

Z Holic nakonec dorazilo 6 dětí, z toho 5 chlapců a 1 slečna. Na Holice dost dobrý J

Jakub Šmejc – nepostoupil ze skupiny, měl smůlu, protože rozhodovala minitabulka, kde měl nejhorší skóre. Vynahradil jsi to v útěše, kterou bezkonkurenčně vyhrál.

Šimon Koubek – v pětičlenné skupině 2x vyhrál, ale nepostoupil ze skupiny. V útěše opět 2x vyhrál a nakonec krásné 3. místo, když vypadl s Kubou.

Petr Karásek – ve skupině 1x vyhrál a v útěše se neprosadil. Peťan to hraje chvilku, tréninková morálka suprová, otázka času, kdy bude vyhrávat více.

Adam Boháč – nepodařilo se mu ve skupině vyhrát žádný zápas, ale měl nejtěžší skupinu, kde nebylo slabých soupeřů. Za mě hrál dobře, já jsem spokojený.

Daniel Jandík – jasně nejmladší hráč turnaje. Danek jel spíše to okouknout, ale mile mě překvapil. Na svůj věk (6 let) má dobrý servis, který využil mnohokrát a za odměnu vyhrál jeden zápas.

Nelly Nováková – mezi děvčaty vyhrála dva zápasy, ale mohlo jich být více. Byl to její první turnaj, kde nervozita hrála své.

Všem dětem blahopřeji, snažily se hodně a příště bude lépe. Děkuji též rodičům za povzbuzování, za dopravu na turnaj a budu se těšit na další spolupráci.

Pinčesu zdar RK

Sdílejete na sociálních sítích