Bižuterie Jablonec B – Holice A 2:10, SKST Liberec C – Holice A 5:10

TJ Bižuterie Jablonec B – TJ Jiskra Holice A 2:10

V prvním kole po zimní přestávce jsme zajížděli na stoly Jablonce a Liberce. V počasí, které právě panuje nic moc :). K tomu jsme ještě doma nechali našeho vrchního řidiče Renďu, který měl trenérské povinnosti. U volantu ho nakonec nahradil Zdenda.  Cesta překvapila, všude relativně bez sněhu, jen při zpáteční cestě jsme narazili na nejhorší úsek – Holice – Pardubice.

Oba soupeře jsme v první polovině porazili celkem bez větších problémů a přáli jsme si, aby takto probíhaly i tyto zápasy.

Soupeř z Jablonce nastoupil s jednou změnou v sestavě oproti prvnímu zápasu. Odpor ale moc nekladl a po jasném  průběhu jsme vyhráli 10:2 – jen Martin prohrál se Šváchou a Jelena přestřílel Minář. Chválit nikoho nebudu, na to je času dost :)

Noc jsme strávili v jednom penzionu v Liberci, večer kousek dál v hospůdce U Chobota. Zahráli jsme si pár společenských her, pokecali a popili. Noc proběhla hladce – někdo si pochrápal, někdo pokecal německy, někdo něco upouštěl….a někdo to všechno poslouchal:)

Druhý den jsme po delším bloudění dorazili do herny. Bloudění proto, že Liška, který nám radil z navigace, nějak nespolupracoval a stále nám někam schovával signál. Liberečtí také nastoupili s jednou změnou (bohužel komentář píši ve vlaku a nemám u sebe zápisy, takže jména nebudou). Tento zápas byl vyrovnanější, povedla se pouze jedna čtyřhra (Jelen s Martinem) a i zbytek zápasu byl vyrovnaný. Odskočili jsme až za stavu 6:4. Nakonec jsme Liberec porazili 10:5, když k té jedné čtyřhře se s prohrou připojil Zdenda, Jelen (dvakrát) a já. Martin bez prohry (asi tím, že předchozí noc pil jen čaj).

Cíl jsme tedy splnili a v tabulce jsme stále první.

Za 14 dní nás ale čeká těžké kolo, protože do Holic přijede 2. Bělá pod Bezděze (začátek 30.1. od 15:00) a také Lomnice nad Popelkou (datum, čas a místo ještě není určené). Takže, kdo budete mít čas, tak přijďte zafandit. K vidění bude, doufám, kvalitní pingpong.

Holice Válec!

Sdílejete na sociálních sítích