Baník Rtyně v P.

Upozorňuji všechny,že tento souboj se hrál na stolech ve sportovní hale,ikdyž výsledek může být pro mnoha lidí překvapivý.Nikdy jsme nikomu nic nenechali a to platí i v tomto případě.Domací borci si to vybojovali,dřeli a právem vyhráli.

Největší podíl na výhře domácích měli kluci Kolblížkové.Táta Olda lapal,čapal a byl prostě neprůstřelný.Těžko ho člověk přehrál bezhlavým útočením.Ztratil pouze jeden set s Jelenem.Synátor Martin,jakožto velká naděje našeho pinčesu hrál to,k čemu je veden.Podání a nekompromisní útok.Jelen si s ním po boji poradil,protože „levák“ mu očividně nesvědčil.Zbytek týmu s nim hrál vyrovnaný zápas,vzláště Martin se Zdendou.

Tento zápas byl pro domácí poslední možnost vyhnout se baráži,zato pro hosty to měla být příprava pro play off.Jak si to každý vzal k srdci,je krásně vidět v následném bodování.Samo to nikdy nepůjde.

Body: Souček 2,5  Koubek 2  Jelínek 1,5  Mádlo – vajíčko

Děkujeme Zajdovi,který nás přijel povzbudit a nepředpokládaně přivezl šest krásných fanynek,které nám fandily.Bohužel na někom se projevila z jejich přítomnosti nervozita a výsledek dopadl jak dopadl.Myslím,že celý Sokol HK může jenom tiše závidět.

Proč to právě srovnávám se Sokolem HK? Protože právě toto mužstvo nás čeká v semifinále play off.Budeme hrát první zápas 10.4. (kde ???),odveta 17.4.2010 (kde ???) a třetí rozhodující zápas snad nebude !!! (18.4.2010).Všichni jste zváni.

HOLICE  VÁLEC !!!

Sdílejete na sociálních sítích